Eltbech

HURTOWNIA ELEKTRYCZNA

Oprawa ścienna CROTO LED-GR-L Kanlux 22770

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: W magazynie

Cena: 79,85 zł

Cena promocyjna: 63,30 zł Netto 51,46 zł

LUB

Krótki opis

Oprawa ścienna CROTO LED-GR-L Kanlux.

CROTO to oprawa oprawa zewnętrzna, natynkowa która cechują się nowoczesnym wzornictwem, a ponadto jest bardzo polecanym rozwiązaniem o charakterze energooszczędnym. Wysoka jakość wykonania produktu w połączeniu z żywotnością diod szacowaną na 20 000 h sprawia, że opraw będzie sprawnie funkcjonować przez wiele lat, bez konieczności konserwacji.

Montowanie oprawy odbywa się poprzez przykręcenie podstawy do podłoża za pomocą kołków rozporowych i wkrętów. Po podłączeniu zasilania oprawa jest gotowa do użytku. Dzięki specyficznemu kształtowi panelu frontowego wydaje się, iż oprawa płasko przylega do ściany, pozwala on także na zmniejszenie ryzyka przypadkowego uszkodzenia.

Oprawa doskonale spełnia swoją funkcję jako oświetlenie dekoracyjne, pozwalając na doświetlenie dojść do budynków, schodów czy też ogólną orientację w terenie wokół budynku. Wysoka klasa szczelności IP65 sprawia, że oprawy można montować w miejscach bezpośrednio narażonych na działanie czynników atmosferycznych.

Kolor oprawy: szary.
Barwa światła : zimno biała.
Napięcie 230V.
Moc 1,1W.
W komplecie: źródło światła LED SMD.
Niewymienne źródło światła.
Temperatura barwowa 6500K.
Strumień świetlny 30 lumenów.
Montaż natynkowy.
Oprawa stała.
Oprawa pyłoszczelna. Ochrona przed strugami wody.
Do zastosowania na zewnątrz lub wewnątrz.
Stopień ochrony IP65.
Nie można stosować ze ściemniaczem.
Trwałość 20000 godzin.

Oprawa ścienna CROTO LED-GR-L Kanlux 22770

More Views

Informacje dodatkowe

Kolor szary
Typ oprawy natynkowa, stała
Napięcie 230 V
Moc 1,1W
Źródło światła LED SMD
Barwa światła zimno biała
Temperatura barwy [°K] 6500K
Żywotność 20 000 godzin
Stopień ochrony IP65
Symbol 22770
Producent Kanlux

Szczegóły

Oprawa ścienna CROTO LED-GR-L Kanlux. CROTO to oprawa oprawa zewnętrzna, natynkowa która cechują się nowoczesnym wzornictwem, a ponadto jest bardzo polecanym rozwiązaniem o charakterze energooszczędnym. Wysoka jakość wykonania produktu w połączeniu z żywotnością diod szacowaną na 20 000 h sprawia, że opraw będzie sprawnie funkcjonować przez wiele lat, bez konieczności konserwacji. Montowanie oprawy odbywa się poprzez przykręcenie podstawy do podłoża za pomocą kołków rozporowych i wkrętów. Po podłączeniu zasilania oprawa jest gotowa do użytku. Dzięki specyficznemu kształtowi panelu frontowego wydaje się, iż oprawa płasko przylega do ściany, pozwala on także na zmniejszenie ryzyka przypadkowego uszkodzenia. Oprawa doskonale spełnia swoją funkcję jako oświetlenie dekoracyjne, pozwalając na doświetlenie dojść do budynków, schodów czy też ogólną orientację w terenie wokół budynku. Wysoka klasa szczelności IP65 sprawia, że oprawy można montować w miejscach bezpośrednio narażonych na działanie czynników atmosferycznych. Kolor oprawy: szary. Barwa światła : zimno biała. Napięcie 230V. Moc 1,1W. W komplecie: źródło światła LED SMD. Niewymienne źródło światła. Temperatura barwowa 6500K. Strumień świetlny 30 lumenów. Montaż natynkowy. Oprawa stała. Oprawa pyłoszczelna. Ochrona przed strugami wody. Do zastosowania na zewnątrz lub wewnątrz. Stopień ochrony IP65. Nie można stosować ze ściemniaczem. Trwałość 20000 godzin.

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.